Jesteśmy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zajmujemy się m.in. rejestracją podmiotu oraz jego pracowników w ZUS, rozliczaniem umów cywilno-prawnych.

Przygotowujemy rachunki dla zleceniobiorców, a także obliczamy comiesięczne składki ZUS oraz podatek dochodowy.

Jesteśmy obecni podczas kontroli ZUS oraz Urzędu Skarbowego. Z zakresu kadr nasza usługa dotyczy przygotowania dokumentów wynikających ze stosunku pracy.

Przechowujemy akta osobowe pracowników, trzymamy piecze nad okresowymi badaniami lekarskimi, a także szkoleniami BHP.

Doradzamy w zakresie prawa pracy czy sporządzamy sprawozdania GUS. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy, która obejmuje kompleksowe usługi związane ze sprawami pracowniczymi.

Należy pamiętać o tym, aby podejmować czynności zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, albo przekazać tę część prowadzenia firmy w nasze ręce.

Prowadzenie księgowości firmy bez odpowiedniego przygotowania, doświadczenia, wykształcenia, może okazać się nie tylko czasochłonne, na bieżąco należy zapoznawać się ze zmianami w przepisach prawa, ale także poprzez ogrom obowiązków, nie możliwe do wykonania.

Procedury są skomplikowane, a specjalistyczny język zawarty w dokumentach może przysporzyć wiele trudności.Posiadamy wszystkie cechy idealnych księgowych.

Jesteśmy obowiązkowi, dokładni, rzetelni, głodni wiedzy, która jest potrzebna do profesjonalnego wykonywania obowiązków, a także terminowi i punktualni.

Przekłada się to na zdobywanie zaufania wśród klientów, którzy decydują się na powierzenie nam prowadzenia księgowości firmy.

Jesteśmy Zespołem

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone